İstanbul PROFİLO Teknik Servis Merkezi

Yaptığımız araştırmalar ve düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz anketler sonucunda biliyoruz ki İstanbul bölgesinin en güvenilir ve en dürüst servis hizmetleri veren firmaları arasında ilk sırada yer alıyoruz. Alanında uzman personelimiz sayesinde kalite konusunda yine sektörde fark yaratmayı başarmış durumdayız. Profesyonel bir şekilde çalışan ekibimiz sürekli olarak ekip çalışmaları yapıyor ve bu çalışmalar sonrasında ortaya farklı yenilikler ve kampanyalar çıkıyor.

Siz değerli Profilo kullanıcıları için her türlü imkanı sağlıyor ve en kaliteli servis hizmetini daha uygun fiyatlara almanızı sağlamaya çalışıyoruz. Yüksek maliyetlerden kaçınan firmamız kaliteden ödün vermiyor. Yedek parça konusunda tercih ettiğimiz parçaların tümü orjinaldir fakat fiyat konusunda faturalarda bunu yansıtmıyoruz. Az para kazanmak kötü değil aksine sizlere daha çok müşteri ve güven getirir.

İnsanlar ürün bakımı yaptırmaktan kaçınıyor çünkü para vermek istemiyorlar. Ürün ne zaman bozuldu servis o zaman çağırılıyor. Bizim firmamızda ve kullanıcılarımızda bu durum tamamen farklıdır. Kullanıcılarımız düzenli bakım konusunda firmamızı arıyorlar çünkü biliyorlar ki düşük maliyetli bir fatura sunacağız. Bizler para derdinde değiliz bizim ilk hedefimiz müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Bu iki durumu karşıladığınız zaman zaten müşteri kendiliğinden gelir. Profilo Teknik Servis firması olarak Profilo marka her türlü beyaz eşyanızın bakım, onarım ve servis hizmetleri en kısa sürede ve en kaliteli şekilde yapılır.

WEB ADRESİ : https://www.profilo-servis.com

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com