Özel ECA Servis Ataşehir Neler Vaat Ediyor?

Kombi arızası konusunda güvenilir ve sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız Eca servis İstanbul ile iletişim kurmalısınız. Eca markalı her kombi modelinin arızasının ortadan kaldırılmasında sizlere yardımcı olabilecek bir servistir.

Eca Servis Ataşehir Neler Vaat Ediyor?

Kombilerde en sık rastlanan arıza sebeplerinden birisi ateşleme başarısızlığı olarak bilinir. E01 arıza kodu ile gösterilen bu arıza; kombiye gaz gitmediğini gösterir. Bu noktada, ilk olarak, gaz vanalarını kontrol etmelisiniz. Bu sayede, dairenizde gaz olduğundan ve kombinize gaz geldiğinden emin olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, gaz geldiği takdirde resetleme işlemi uygulamalısınız.

Resetleme işlemini birkaç kez tekrarladığınız takdirde sonuç alabilirsiniz. Fakat, bazen sonuç olumlu olmayabilir. Bu noktada, elektronik kart başta olmak üzere gaz valfi ve elektrotlarda sorun olma ihtimali vardır. Bu tür arızalarda sizin yapacağınız bir şey olmaz. Vakit kaybetmeden Eca servis İstanbul ile iletişim kurmalısınız.

Yanlış alev durumunu ifade eden E02 arıza kodu; farklı bir kombi arızası olarak dikkat çeker. Gaz valfi kapalı olmasına rağmen brülörde alev algılandığını ifade eden bir arızadır. Bu noktada, ilk olarak, kombinize birkaç kez reset atmalısınız. Herhangi bir sonuç alamadığınız takdirde Eca servis İstanbul servis numarasını aramanız gerekir.

Aşırı ısınma uyarısı da farklı bir problem olarak dikkat çeker. Birçok kombi modelinde E03 arıza kodu olarak ortaya çıkan bu arızanın tam olarak çözülmesinde de yine Eca servis İstanbul yardımı almalısınız.

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com