Özel Fatih Philips Servis Merkezi

Philips, üretmiş olduğu yüksek kalitedeki televizyonlar sayesinde kısa süre içerisinde Türkiye piyasasında ciddi anlamda bir yere sahip olmayı başardı. Philips tarafından üretilmiş olan cihazlarda meydana gelen problemler için ise teknik servis oldukça yüksek miktarlarda fiyatlar istediği için kullanıcıların büyük bir bölümü bakım ve onarım işlemleri yaptırmaktan kaçınıyor.

Fakat her elektronik cihazda olduğu gibi bakım ve onarım işlemlerini erteleyecek olursanız çok daha büyük problemleri meydana gelmesine sebep olabilirsiniz. Philips Teknik Servis olarak bizler kullanıcılara düşük ücret yüksek kalite ile hizmet alma fırsatı veriyoruz.

Fatih Philips Servis Bir Tık Kadar Yakınınızda!

Ekip arkadaşlarımıza o kadar çok güveniyoruz ki onlar tarafından uygulanmış olan işçilik ve parça değişimi konusunda bir yıl boyunca garanti veriyoruz.
 
Bahsetmiş olduğumuz bu bir yıl içerisinde eğer bizim değiştirmiş olduğumuz parçalarda yeniden problemler meydana gelirse herhangi bir şekilde ek ücret ödemek zorunda kalmadan tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Garanti kapsamı içerisinde daha önceden işlem yapılan parçalar ücretsiz bir şekilde değiştirilecek ve böylece siz müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmış olacaktır.

Sadece parça değişim garantisiyle değil aynı zamanda çağrı merkezimiz ile de sizin yanınızdayız. Çağrı merkezimiz siz ne zaman isterseniz ulaşabilin diye haftanın yedi günü ve günün 24 saati aktif bir şekilde hizmet veriyor. Gece saatleri ve pazar günleri dahil olmak üzere bizi arayabilir ve Philips servis tarafından profesyonel bir şekilde hizmet almaya başlayabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet sizin de hakkınız.

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com