İstanbul İmmergas Kombi Servisi

Özel İmmergas Kombi Servisi olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizden aldığımız olumlu geribildirimlerle sizlere sunduğumuz hizmet kalitesini sürekli geliştiriyoruz. Düzenli hizmet içi eğitimleri yapılan mesleki yeterlilik diplomasına sahip personelimiz güler yüzle, sizlerden gelen taleplere profesyonel hizmetimizle cevap vermektedir. Zengin ve orijinal yedek parça stokumuz, hızlı ve uzun ömürlü bakım yapmamızın en önemli etkenidir. Servis araçlarımız tam donanımlı takımlarla donatılmıştır. Arızaların tamamına yakını dairenizde ya da binanızda giderebiliriz. Ağır bakımlar ise standartlara uygun donatılmış atölyemizde yapılmaktadır.

Özel İstanbul İmmergas Servis ilk talebinizin kaydından, işin teslim aşamasına kadar müşteri temsilcilerimizin ofisten yaptığı takiple memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi  ön planda tutar. Yıllar sonra arasanız bile son görüşmemize ait kayıtlar ile sizi hatırlar, cihazınız hakkında geçmiş bakım bilgilerini paylaşabiliriz. Tek telefonla hızlı ve hatasız hizmet, bir yıl garantili orijinal yedek parça ve işçilik, %100 doğru arıza tespiti temel ilkemizdir. Kesintisiz konforunuzun güvencesi yüksek standartlara sahip servis ağımızdır.

Özel İstanbul İmmergas Servis, sizlere zaman kazandırmak ve yanlış anlaşılmaları önlemek için servis talep formu oluşturmuştur. Taleplerinizi web sitemiz üzerinden iletmeniz halinde size çok hızlı dönüş sağlamayı ve talebinizi sonuçlandırmayı garanti ediyoruz. Özel servis olmamızın vermiş olduğu dinamik yapı, kurumsal hizmet anlayışı ile sunulmaktadır. Düzenli bakım hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz, firmamızı tercih ederek can sıkıcı zamansız arızalara karşı tedbir almakta ve uzun yıllar arıza sebebi ile aramamaktadırlar.

Standart şartnameye uygun sunulan hizmetimizin aşamaları kontrol listesi ile eksiksiz tamamlanarak, sizlerin beğenisine sunulur. Beğenmeniz halinde iş teslimi yapılır. Arayın cihazınızın kontrolünü yapalım. Size performansı hakkında rapor verelim. Güçlü kadromuzla  taleplerinizi bekler, kısa zamanda tanışmayı arzu ederiz. Yuvanızın sıcaklığı yüzünüzün tebessümü eksik olmasın.

WEB ADRESİ: https://www.immergasservis.org

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com