Sancaktepe Franke Teknik Servisi

Akıllı teknolojiyi içeren Franke çamaşır makinesi modellerinde zaman içerisinde kullanım tarzı veya çevresel etkenlerden kaynaklı olarak arızalanmalar ortaya çıkabiliyor. Bu teknik çamaşır makinesi arızalarında Franke Servisi merkezimi, sizlere kaliteli ve hızlı onarım çözümleri sunuyor. İleri nesil yeşil teknolojiye sahip olan Franke ürünlerine yönelik olarak her zaman teknolojiyi yakından takip eden ve bu teknolojilere başarılı bir şekilde entegre olabilen hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

İşçilik ve parça için 1 yıllık garanti desteği ile servisimiz her türlü teknik problemde en ekonomik onarım hizmetlerinden yararlanmanızı sağlıyor. Özellikle onarım sonrası ilk günkü performans ve dayanıklılık kalitesinde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’ un tüm ilçelerini kapsayan geniş hizmet bölgesinde hızlı ve profesyonel çamaşır makinesi servis hizmetleri sunuyor. Franke Teknik Servisi İstanbul’ un tüm ilçelerindeki mobil ekipleri ile de artık tüm arıza başvurularınızda en hızlı şekilde müdahalelerde bulunuyor. Böylelikle günlük yaşamda aktif olarak kullanılan arızalı beyaz eşya ürününden dolayı yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçilebilmesini sağlıyoruz.

Franke Servis Sancaktepe merkezimizde her zaman dünyadan ve Türkiye’den en yeni beyaz eşya teknolojisi gelişme ve haberlerini yakından takip ederek, her daim müşterilerimize güncel bir altyapıda servis hizmeti sunuyoruz. Her zaman yanınızda olan çağrı merkezimizle gün içerisinde tüm Franke beyaz eşya ürünleri arıza başvurularınızı alarak, gezici teknik ekipler aracılığıyla kısa süreler içerisinde müdahaleler gerçekleştirebiliyoruz.

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com